Jdi na obsah Jdi na menu
 


3 sexy účesy!

19. 3. 2008

3 sexy účesy!

1
Neodolatelná
Chceš být nejvíc sexy na rande při měsíčku:-)?
Tohle je zaručený trik, jak okouzlíš svého kluka! Vlasy, které předtím nakulmuješ do větších vln, sčeš z jedné strany dozadu a na druhé vyčeš do strany. Vše pečlivě zajisti sponkami. Pak už jen zafixuj super silným lakem Infinium, L`Oréal Professionnel 295 Kč, k dostání v kadeřnických salónech.

Něžně svůdná
Ráno si vytvoř účes pro každou příležitost.
Rovné vlasy zvýrazní tvou přirozenou krásu a nikdy nebudou out. Jednoduše je vyžehlíš keramickou žehličkou a nezapomeň ještě před tím použít uhlazovací mléko s ochranným filtrem pro žehlení vlasů. Mléko nanes jen na konečky, můžeš jej rozčesat hřebenem, ale nikdy ho nenanášej ke kořínkům. Tam jsou vlasy zdravé a účes by splihnul! Zaručený přípravek je Fashionista Smooth & Shine, Tigi, 465 Kč, seženeš ho salonu Toni&Guy.

2
3
Romantická
Takhle tě nápadníci přímo sežerou, ať už vyrazíš na nákupy nebo venčit svého psího mazlíčka:-).
A přitom je to tak snadné! Nejlépe si tenhle účes vykouzlíš z rovných (případně vyžehlených) vlasů. Potom stačí natočit je na kulmu. Fígl tkví v tom, že začneš natáčet u hlavy a špičky necháš volné! Pro fixaci účesu použij například lak na kudrnaté a vlnité vlasy od Nivea Hair Care, 95 Kč. A můžeš vyrazit!