Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tipy na božské tělíčko!

25. 3. 2008

Tipy na božské tělíčko!

*** Používejte kosmetiku určenou pro batolata; je účinná, jemná a navíc moc nestojí. Dětské ubrousky napuštěné olejem se vám budou hodit při odličování. Proti tělovým mlékům pro mimina se nebouří ani citlivá pokožka. Naši oblíbenci: ubrousky Johnson's Baby Skincare, 66 Kč, čisticí mléko Lait de toilette Phytopure, 250 Kč, šampon s heřmánkem Johnson's & Johnson's, 51 Kč, a dětské pleťové mléko Nela Batole, 55 Kč.

*** Jestli se vám po sprše nechce natírat tělo mlékem, protože studí, prostě si ho předehřejte. Vezměte si tubu s krémem do sprchy a nechte ji pod proudem horké vody. Nebo si trochu vymačkejte do misky a ohřívejte dvacet vteřin v mikrovlnné troubě. Vyzkoušejte: krém s výtažky medu Green Tea Honey Drops Body Cream, Elizabeth Arden, 770 Kč, nebo hydratační tělové mléko Milk & Honey, Oriflame, 255 Kč.

*** Pokud máte před mejdanem jen pár minut na to, abyste ze sebe udělala nového člověka, vyplatí se vám mít po ruce některé z nových krémových multilíčidel. Vystačíte si s jedním miniaturním kelímkem - a s prstem. Navíc pokud jde o oční stíny, nejžhavějším trendem jsou právě ty sytě barevné a mastné. Skvělé barvy najdete u značky Isabella Rossellini's Manifesto (Eye-Lip-Cheek Color, 595 Kč).